Nuda v posteli? Objevte tipy, jak překonat postelový stereotyp

V každém vztahu se občas stane, že je sexuální život najednou stereotypní a nudný – prostě vášeň vyšumí a z divokého sexu plného touhy a uspokojení se stane rituální povinnost, která se pro velký úspěch opakuje stále méně a méně častěji. Teď tedy záleží na obou partnerech, jak se k této situaci postaví (a to u mužů platí doslova). Položte si základní otázku – jak si společně ten sex okořenit, aby se to líbilo vám oběma? Přinášíme vám pár tipů, které vám rozhodně pomohou!

Erotické prádlo

Již dávno neplatí, že erotické prádlo je dominantou pouze žen. I muži se můžou angažovat a v nějakém speciálním prádle svou ženu překvapit. Nicméně, je ale pravda, že žena má samozřejmě větší výběr, co se týče druhů a stylů kalhotek, podprsenek, podvazkových pásů a dalších. Kromě toho nejintimnějšího prádla ale může svého muže vydráždit novou sexy minisukýnkou, kterou doplní boty s vysokými podpatky a když k tomu přidá nějakou rajcovní paruku, například ve stylu Mii z Pulp Fiction, každý muž začne blahem slintat!

Sexuální pomůcky

Zkuste si představit, jak svého partnera či partnerku překvapíte, když v průběhu onoho stereotypního sexu vytáhnete z podpostele novou hračku! Partnera jistě zaskočíte, a právě to překvapení ještě umocní zážitek z následného dovádění. „Něco nového“ vám nažene zpátky krev do žil (což je u mužů jistě určující) a tak se připravte na smršť nové vášně a celonočního dovádění.

Jaké sexuální pomůcky jsou nejlepší?

Samozřejmě, tahle otázka se nedá jednoznačně odpovědět. Každý máme své touhy a sny, a navíc každý máme kromě těch základních erotogenních zón vzrušující body někde jinde. Vzpomeňte si tedy na to, co vašeho partnera či partnerku nejvíce vzrušuje a podle toho si vyberte například anální hračky, Venušiny kuličky, vakuové pumpy či je libo připínací penis? Fantazii se meze nekladou a vášni už vůbec ne!