Masáž lingamu je nezapomenutelný zážitek

Masáž lingamu je jednou ze součástí tantrické masáže a je to velmi silný zážitek, neboť lingam velmi silně a intenzivně vnímá doteky, teplo či chlad, zkrátka veškeré vnější podněty. Hlavním cílem masáže lingamu je nejen pozvolné uvolňování, ale i relaxace a odpočinek. Tantra masáže nám pomáhají poznávat naše tělo a užívat si smyslné prožitky, stejně tak je tomu i u masáží lingamu, které vám umožňují ponořit se hluboko do svých smyslů.

Vzhledem k tomu, že v tantrickém způsobu života mají pohlavní orgány téměř posvátný význam, je tak jejich stimulace považována za způsob, který vám přináší harmonizaci těla a duše. Pro každého muže je oblast pohlaví jakousi vstupní branou k jeho životní energii. Masáží lingamu tedy můžete nechat svoji energii obnovit či posílit.

Masáže Infinity

Infinity SPA – best lingamu massage je moderní salón, který nabízí příjemné prostředí, pohodlnou relaxaci, která, díky krásným, empatickým a přátelským masérkám, přináší mnoho vzrušujících momentů. K dispozici máte i luxusní vířivku či finskou saunu a samozřejmostí je i diskrétnost.

Masáž probíhá v intimním prostředí za podpory příjemných vůní, relaxační hudby a pomocí speciálních masážních olejů. To vše podpoří vaši relaxaci a nezapomenutelný zážitek, který ještě umocní jemné dívčí ruce zkušených masérek. Po masáži můžete využít vířivku nebo finskou saunu, která dokončí uvolnění nejen fyzického, ale i duševního tlaku. Masáž lingamu přináší nejen relaxaci a uvolnění, ale i duševní pohodu, odplavení stresu, pomáhá dodávat novou životní sílu, radost a optimismus a podporuje pozitivní vztah k vlastnímu tělu a celému prožívání. Úkolem tohoto druhu masáže je také prodloužení rozkoše. Chcete i vy poznat hranice své sexuality? Tak neváhejte a vyzkoušejte masáž lingamu.