To nejlepší pro vaší erekci – 4. zbytečné obavy

Erekce je na jedné straně tak blahodárná, na druhé může vyvolávat určité obavy. Když už máme poruchy s erekcí, lze s tím něco dělat, ale na druhé straně máme několik apektů, které mylně erekci brání a tak se s nimi nemusíme ve směru zplepšení erekce zabývat. Ale je a místě se o nich zmínit, pokud chceme svou nedostatečnou erekci vyléčit, případně třeba jen zlepšit. Ale uvidíme, že na každém šprotch pravdy trochu.

Těsné spodní prádlo

Údajně těsné spodní prádla je jednoub z příčin poruch erekce. Pro tento názor nejsou důkazy, nicméně se uvádí, že mužskému přirození prospívá spíše volnost, takže trenýrky. Nemá to asi nic společného s erekcí, ale s plodností, protože teplo, které působí na varlata při přitisknutí na tělo, brání produkci spermií.

Jízda na kole

Jízda na kole je skutečně na první pohled nebezpečná pro mužské přirození. Ale anatomie sedla je tak stavěná, že přímo tomu tak není. Pro zkušené a trénující cyklisty to neznamená žádný problém, pokud se ale někdo zblázní a na kole vyrazí bez přípravy na delší jízdu, nebude ho bolet přímo přirození, ale rozkrok za ním. A ta bolest ho pak může připravit i na několik dní o radost ze sexu.

Psychický problém

Slabá erekce nemusí být jeh psychický problém, ale může být i příznaikem jiné nemoci. Takové fyziologické příčiny mohou souviset s cukrovkou, s onemocněním ledvin, ale také může být příznakem vysokého krevního tlaku. Jednou z příčin může být i vedlejší reakce na některé léky, případně na velké množství léků.

Chirurgická operace

Na závěr si řekněme, že poruchu erekce nelze vyléčit chirurgickou operací, jak by si mohl někdo třeba myslet. Jde o to, že penis je tvořen zejména třemi topořivými tělísky, tvořenými tkání připomínající obrazně řečeno houbu. Do ní se při erekci vhání krev, roztáhne se a zvětší obejm i délku celého penisu. Tato tělíska však nelze operovat, protože by mohlo diojít třeba k nepřirozenému zakřivení penisu. Určitě si jak laik může říct, jestli by šlo nějaká tělíska jen přitranplanovat. Třeba se jednou, jak lékařská věda pokračuje neustále vpřed, toho i dočkáme.