Překvapte protějšek erotickými pomůckami

Erotické pomůcky jsou osvědčenou možností, jak zpestřit partnerský život a užívat si sex naplno. Ovšem ne ve všech vztazích se používají a místo toho vládne v ložnici stereotyp a nuda. Ne každý je zvyklý se svým partnerem o sexu mluvit, pro některé páry je to běžné, někde je to téměř tabu a k sexu vždy dojde spíše spontánně, když se partneři večer sejdou v posteli.

Jak o sexu mluvit

S partnerem o sexu nikdy nemluvíte? Chyba. Pokud vám přijde divné při nedělním obědě vytáhnout diskuzi o sexu, nechte to na vhodnější okamžik, nejlépe přímo po styku. Pochvalte partnera za hezký výkon a sdělte mu své sexuální touhy, o čem sníte, co byste si přála zažít nebo co vám chybí. Rozhodně však ne formou výčitek, ale spíše návrhem, který bude partnerovi vrtat hlavou.

Ukažte se s erotickými pomůckami

Máte odvahu jít s partnerem do sexshopu? Nejspíše ne, ale naštěstí existují internetové obchody, kde erotické pomůcky diskrétně zakoupíte. Neříkejte svému protějšku, že jste je objednala, udělejte mu příjemné překvapení. Nechte ho vstoupit do ložnice, kde vás najde v erotickém oblečení. Být nahá není vždy nejlepší, když máte erotické oblečení, jste jako dáreček, který si může rozbalit. Pokud toužíte vyzkoušet vibrátory či jiné stimulátory intimních partií, představte mu je v posteli a požádejte ho, ať vám pomůže ke slasti. Pořídit můžete nejen lubrikační gely, ale i masážní gely a oleje, které vám umožní slastnou masáž před samotným stykem.

Ideální je pokaždé přijít s něčím novým, není nutné napoprvé vykoupit celý sexshop, ale dbejte na to, aby v intimním životě nebyla nuda a vždy se snažte, abyste se oba na sex těšili a protějšek byl celý nedočkavý, s čím přijdete nebo co budete mít na sobě.