To nejlepší pro vaší erekci – 1. úvod

Je zajímavé, kolik aspektů má vliv na takovou vcelku vizuálně malou věc, jakou je erekce. Je to věc ale důležitá pro všechy lidi, jedni ji totiž mají k potěšení těch druhých, obratně řečeno. A o co vlastně jde? Jednoduše lze říci, že muže tím příroda vybavila, aby se mohl lidský rod množit. Jde vždycky o spojení dvou jedinců jednoho druhu opačného pohlaví, aby se mohl narodit nový člen stejného druhu. Ale na druhou stranu nejde jen o to, abychom se množili, my lidé máme k tomu i tu možnost si slastně užívat a používat erekci i k tomu, abychom sebe i druhého partnera oblažili tím úžasným jevem, jaký je orgasmus. To bylo krátké zamyšlení k erekci a teď trochu teorie.

Co to je erekce?

Většinu věcí která je kolem nás, jsme dnes již schopni nějak fyzikálně, chemicky a i jinak vysvětlit. Erekce je v tomto pohledu jen nakupení krve v mužském rozmnožovacím orgánu, tedy v jeho konečném prvku, v penisu. Ale k tomu potřebujeme srdce, které krev pumpuje, a vhodné podmínky v penisu, aby se tam mohla krev vtěsnat. A to bývá někdy velký problém. Ne vždy se to daří, takže ke ztopoření nedojde. Ještě štěstí, že ženy mají vše úplně jinak a svou slast mohou zažít i náhradním způsobem.

Hlavní příčiny poruchy erekce

Aby muži mohli mít erekci, potřebují hlavně testosteron. Ten rozhoduje o erekcí a existuje spousta věcí, které mohou jeho množství a tím i erekci ovlivnit. Nejčastějším důvodem je věk, protože s jeho rostoucí číslicí klesá množství testosteronu. Je to samozřejmě velké zjednodušení, ale většinou tomu tak je. Na druhé straně jsou muži, kteří dokáží mít erekci i v 90 letech, jiní po 40 letech jsou již takřka mínusoví.

Čím se erekce povzbudí

Kdyby to šlo řící jednoduše, nebyl by to problém, ale ono to tak jednoduché není. Existují řešení rychlá, většnou drahá, ale i pomalá, která vyjdou stejně tak draho, ale je to rozložené v delším čase a s trvalejším výsledkem. Protože možností je víc, rozdělili jsme řešení, ale spíš jen návody, na několik částí.