Máte potíže s erekcí? Zjistěte, jak ji zlepšit

Kvalitní erekce je snem mnoha mužů, ale ne každý muž ji dosáhne. Pokud se slabá erekce projeví, většinu mužů to velmi trápí, klesne jim sebevědomí a následně se pohlavnímu styku buď vyhýbají nebo se jeho kvalita snižuje. Snížená kvalita erekce může mít mnoho příčin, ale zároveň je mnoho způsobů, jak erekci zlepšit a postarat se, abyste byli opět plně při síle a užívali si kvalitní sex.

Problémy s erekcí

Víte o tom, že sex probíhá především v hlavě? Dokonce i kvalita erekce je spojená s naší psychikou a pokud se v poslední době více trápíte kvůli rozličným starostem, projeví se to i na erekci. Pokud je toto příčinou, obvykle pomůže vyčistit si hlavu, dopřát si relaxaci a před samotným stykem si dopřát dostatečnou předehru, která vám umožní zapomenout na trable a soustředit se na to hezké. U mladých lidí často hraje velkou roli i nervozita z pohlavního styku, která často způsobí nedostatečnou nebo žádnou erekci.

Někdy souvisí slabá erekce i se špatným životním stylem, pokud vám dlouhodobě chybí pohyb a máte nezdravý jídelníček, může to mít vliv i na erekci. Vhodné je udržovat se v kondici a upravit si jídelníček tak, aby v něm bylo dostatečné množství bílkovin, vitamínů a minerálů. Naopak byste se měli vyhýbat jídlům s obsahem cukru a tučným jídlům. Pokud patříte mezi starší ročníky, vhodné je pořídit i komplex vitamínů pro zachování zdravé prostaty.

Když je potřeba lékař

Slabá erekce může mít i zdravotní příčiny, nejlepší možností je objednat se urologovi, který vám udělá rychlou prohlídku, aby se ujistil, že jste v pořádku. Pokud jste zdraví, obvykle vám předá rady nebo předepíše léky s obsahem sildenafilu, například Viagru nebo Cialis, jsou sice drahé, ale mají velmi silný účinek na kvalitu i posílení erekce.

Ne každý muž má však odvahu nebo čas zajít za urologem a tak stále více lidí kupuje náhradu Viagry, která rovněž disponuje účinnou látkou sildenafilem. Nejčastěji jde o Kamagru, která se dá bez receptu koupit v internetových obchodech.