Kuchařská pohotovost

Když se řekne pohotovost, každého v prvé řadě napadne pohotovost lékařská, ale jednou jsem si pročítal reklamní materiály, které mi chodí do schránky, a najednou vidím “Kuchařská pohotovost”. Že prý uvaří, popřípadě trochu poklidí, zkrátka připraví domácnost na nějakou menší či větší oslavu a podobně. Přímo mne to nadchlo, ani si totiž nikoho domů nemůžu pozvat, protože v mém mládeneckém bytečku nevařil někdo něco pořádného snad sto let. Takže jsem si udělal plán, že si je objednám, uvaří se, uklidí se a já si pak pozvu mou Anetu na večeři. No, to bude koukat.

Zavolal jsem a domluvil to s kuchařskou pohotovostí na sobotu asi v poledne. Předem jsme nakoupil nějaké suroviny a pak přišlo něco, co jsem nečekal, jako třeba nějakého vysloužilého kuchaře, ona to byla blondýnka z hotelové školy.

A začínáme vařit

Jen si odložila bundu, říkej mi Jitko, a hned, co budeme vařit, kde je co a podobně. Byl jsem z úplně paf. Taky jsem se nabídl, že ji budu pomáhat, abych se něco naučil. Nebyla proti, takže jsme se pustili do bifteku, k němu budou hranolky, šunka se šlehačkou jako předkrm, a pak ještě chlebíčky a pár prkotin jako chuťovka k vínu na večer.

Asi není na místě se zmiňovat, jak Jitka postupovala, já se jí ale statečně pletl pod nohy. Jenže u kuchyňské linky se nejde nevyhnout, a tak jsme se zpočátku dotýkali jen boky, pak rukama a najednou jsme cítil to erotické teplo, které dokáže chlapa přivést k šílenství. Začal jsme ji jakoby pomáhat, ale šlo vlastně o hlazení prstů. Ale nebránila se, tak jsem ji vzal za ramena a začal ji chválit, jak jí to pěkně jde.

“Jsem tu kvůli vaření, nebo ne?” tiše povídá.

“A já snad překážím?”

“To ne, ale aby se to nezvrhlo!”

“A k čemu by se to mohlo zvrhnout?”

“Třeba že bychom to nemuseli dovařit!”

“A co bychom jinak dělali?”

“Třeba bys mne objal a líbal.”

“Takhle?”

“Joooo, líbej mě…”

Objímal jsem ji a jazykem ji vjel to její krásné pusinky. Vůbec se nebránila, naopak se sama víc přitiskla. Ruce mi sjely na její prdelku a začaly kasat nahoru její volnou sukýnku. A už jsem byl na jejích hýždích, ale je pravda, že mne vlastně svýma rukama kopírovala. Jen mi vjela dlaněmi do kalhot. Ruku jsem ji vsunul do kalhotek a zamířil mezi nohy. Ale jak jsme stáli u linky, bylo to nevhodné, protože na ní bylo plno věcí, tedy potravin. Rukama jsem ji nadzvedl a otočil ji ke stolu a zvedl ji na jeho plochu. Vlastně jsem ji tam posadil, aniž bychom se přestali líbat. Nohama mne objala a víc opět přitiskla.

Stolní hrátky

Uchopil jsem spodní lem jejího trička a začal ho svlékat. Měla ho těsné a pod ním nic. Objevila se její prsíčka s růžovými bradavkami. Zvedla ruce, abych ji mohl z toho textilu osvobodit úplně. Tričko spadlo na zem a za chvilku byla na zemi trička dvě, tedy jedno dámské a jedno pánské moje. Když jsem ji svlékal sukýnku, nadzvedla se na rukách, aby nemusela z desky stolu dolu. A pak jsem uviděl její červené kalhotky, tedy tanga. Prohnula se dozadu a vzepřela se vzadu rukama, musel jsme ji pustit, ale zase se uvolnily její krásné nožky. Vzal jsem je jemně za stehna a pozvedl. Vůbec nekladla odpor, ba naopak nohy zvedla sama do výšky. Před očima jsem měl její úplně vyholenou růžovou mušličku zakrytou jen úzkou páskou kalhotek. Prstíčkem jsem pásku podebral a posunul trochu stranou. Opatrně jsem ji rozevřel pysky a jazykem jsme ji projel pičku od zdola nahoru. Celá se za chvěla a blahem se celá prohnula.

Nedočkavost vítězí

“Ne, to nevydržím,” zaúpěla, “strč min ho tam!” zaúpěla a odsunula mi hlavu z klína. Sundal jsme v okamžiku kalhoty i slipy a uskutečnil jsem její přání. Měl jsem ho napnutý plně do maxima, nebyl to žádný problém. Měla ji příjemně úzkou, ale něco asi nebylo v pořádku, byli jsme moc na suchu. Uvědomila si to a v lačnosti sklouzla ze stolu a začala mi ho kouřit. Uměla to výborně, skvěle. Její semknuté rty mi jezdily přes žalud sem a tam, její ruce mi penis svíraly po celé délce.

Konec dobrý…

Už jsem si skoro myslel, že budu hotový, ale Jitka přestala s kouřením, otočila se, nahnula se nad stůl a nastavila mi svůj poklad před očima. Vjel jsem ji rukou mezi nohy, byla tam plně zmáčená. No, nemeškal jsem a vjel to ní svým bucharem. V prvním okamžiku hekla, ale pak se úplně na stůl. Byla úplně v mé moci, protože se vlastně nemohla hýbat. Pěkně jsme si proto vychutnával, ne rychle, spíš pomalu a v celé délce penisu. Jsem pěkně nabuzený a tak spěch není mým přítelem.

“Můžeš, beru prášky,” oznámila mi tiše, ale abych to slyšel. Bylo to opravdu v pravý čes, už jsem totiž vnímal, že se mi vrchol blíží. Zasunul jsme ho co nejdál a při jen malých pohybech jsme očekával konec. A ten najednou nastal, cítil jsem, jak mi sperma proudí v rázech penisem. Přitlačil jsem se na Jitku co nejvíc, byl o to úžasné.

Epilog

Když mi vzrušení opadlo začal jsme Jitku hladit po zádech a když se začala narovnávat, i po prsou. Stále jsme byli spojeni, moje napětí ustupovalo pomalu. Začala vrtět zadečkem, aby si vychutnala posledních chvilek rozkoše. Ale byl to opravdu konec, otočila se a povídá: “Půjdeme to dovařit?”

Můžeme, ale sníme to pak spolu, Aneta má zkrátka dneska smůlu…