Squirt aneb stříkání žen při orgasmu 2. muži

První díl o squirtu aneb stříkání žen při orgasmu byl určen pro ženy. Ale není to otázka jen žen samotných, které se mohou do takového stavu dostat i při vlastní masturbaci, ale hlavně mužů. Věřte, že milenka, kterou jste ke squirtu přivedli svým přičiněním, vás bude o to víc milovat. Muži by měli vědět, že jestliže partnerka říká, že ještě squirt neměla, může být chyba v ní, že na to nemá vlohy, ale také v muži, který ji do squirtu nedokáže přivést.

Nevědomost zákonů orgasmu neomlouvá

Jaké jsou pro nás zákony u squirtu pro muže? Squirt není většinou sex na rychlovku, žena by měla být především v pohodě a uklidněná. Poslouchejte ji, jak dýchá a vzdychá, a podle toho řiťte své konání. Nezapomínejte na vlhčení, tedy spíše na mokro v její vulvě. Tady platí, že čím víc, tím lépe.

Jak dosáhnout squirtu

Chce to nespěchat, neměnit každým okamžikem způsob dráždění, raději jednu techniku používat delší dobu a nemusí se o mnoho zintenzivňovat. Když si žena myslí, že je to hodně silné, a chce přestat, vraťte se zpátky a začněte opět od velmi jemného dráždění, třeba jen špičkou jazyka olizujte její poštěváček. Žena se uklidní a opět můžete zesilovat. Před vrcholem, kdy cítíte ženy v napětí, kdy může silně vzdychat i křičet, přijde ten okamžik. Chce opravdu velkou vlhkost, alespoň hodně slinit, dvěma prsty jezdit rychle, ale jemně po poštěváčku nahoru a dolu a postupně jakoby tlačit. Současně by to chtělo dráždit i bod G (penisem to jde jednotlivci v tomto okamžiku obtížněji, raději prsty nebo robertkem). Samozřejmě metod může být více, protože není žena jako žena. tady asi platí to, že když žena říká “Dost!”, musí se přidat.

Pocity

Muž při takovém konání má vzrušené pocity, sám je maximálně eroticky vzrušený. A konečně dobrý pocit by měl mít už je proto, že to dokázal a svou milenku přivedl do tak úžasných pocitů.

Závěr pro muže

Většina žen nedokáže do squirtu dojít při koitu, takže nechtějte hned do ní vstupovat, ale hrajte si s ní. Nejdříve ji laskejte po celém těle až postupně časem se soustřeďte do jejího klínu. Nakonec třeba zjistíte, že soulož po několikanásobném partnerčině squirtu je ta nejúžasnější věc, jakou jste i vy zažili.