Kašlu na chlapy, dnes budu královnou sama pro sebe 2.

Ležím na posteli a koukám na své roztažené nohy v zrcadle na skříni před sebou. Pravá ruka projíždí po poštěváčku a pak se jemně zasune do dírky. Takhle se vidím, jako by to bylo v televizi, ale ono je to o to víc cítit právě na vstupu do dírky. Až se mi celá kundička zacukla, tak to bylo příjemné. Zakmitala jsem prstem v dírce a úplně cítím, jak se zalila rozkoší a vlhkem. Ale řekla jsem si jednou, že prstíčky dnes ne, tak ruce pryč od klína. Otevřu tedy zásuvku…

Jaký bude výběr nejdřív?

Jsou tam všechny robertky a dilda vyrovnané pěkně vedle sebe, vlastně i podle velikosti. Někdy sem saháme potmě, takže víme kam honem sáhnout. Pro začátek to chce něco jemnějšího, užší a delší. Takový mám jeden krásně zlatý a v půlce černý. Olíznu špičku a dám si ho na okraj dírky. Trochu ten kov zastudí, ale jen trochu. Začnu ho tedy zasouvat, jde tam úplně hladce, jak jsem již napružená a vlhká. Ani ho moc vlastně moc necítím, je asi moc úzký. Ale otočím kolečkem na konci a on se rozvlní. To je úplně něco jiného, to cítím. Celá kundička se mi také jemně rozvlnila, až jsem zatajila dech nad tím psychickým zlomem.

Malý robertek nestačí

Vrní, vrní, ale vlastně nic víc. Je to příjemné, ale nemá to tu správnou náplň. Tak znovu zašátrám v šuplíku a nahmátnu jiného robertka. Je to umělák, tedy kopie penisu, a ještě pěkně tlustého i s mohutným žaludem. To chce ale trochu lubrikantu, ten mám ale vedle v lahvičce. Pěkně se pak leskne, když pastu rozetřu po jeho žaludu. Ještě ho držím v ruce a už cítím dopředu, jak do mne proniká, jak mi roztahuje pochvu a plní moje tělo. Nechávám ten tenký v pochvě a začínám vedle něho dovnitř vsunovat uměláka. Je hladký, jde to vcelku snadno. Cítím, jak se mi moje vnitro naplňuje. Ale nejde to tak snadno, nejsem ještě tak roztažená, tak malého vytáhnu a druhou rukou stále víc posouvám robertka dovnitř.

Raději jinak

Najednou cítím, že to v leže není ono, tak si dřepnu. Robertek je teď pode mnou a přes něho cítím z postele tlak nahoru. Robertek stále proniká teď již výš do mé kundičky. Škoda, že se to teď nejde s přísavkou, ale vyřeším to jinak. Otočím se a robertka připevním na pelest u hlavy, ta je hladká. Robertka tedy ven a rychle vyházet polštáře. Na pelesti drží dobře a ještě si pustím vrnění. A pak najednou si koukám do tváře a v kleče se tlačím na robertka. Cítím, jak mnou proniká a slast mi naplňuje oblast klína. Pomalu se v bocích pohupuji dozadu a dopředu, až mi šidítko skoro z pochvy vyběhne. Ale nové zasunutí je zas úžasné.

Slastný orgasmus

Pokládám si hlavu na postel a strkám zadek proti robertku. Jeho umělá varlata mi narážejí na poštěváček. Trochu to chladí, ale je to součástí blaha. Hýbu se teď více do stran a cítím, jak mi špička robertka vychyluje vnitro. Napětí se ve mně stupňuje, tak se zdvíhám a zrychluji pohyby. Sem tam, sem tam, jsme skoro zblázněná do toho rytmu. Horoucí vzrušení mi naplňuje již celé tělo, zrychluji nejen svůj tep srdce, ale i dech. Vidím k tomu svůj sevřený obličej proti sobě v zrcadle. A pak to přichází, jako bych měla prasknout, ale ne, cítím, jak v křečích stříkám na pelest, měla jsem tam dát ručník. Ale je mi to jednou, cítím to hrozné uvolnění, až již nemůžu klečet.

Pohoda na závěr

Složila jsem se na bok, robertek mi vyklouznul z pochvy a po chvilce zakmitání se uklidnil. Mně to trvalo trochu déle. Ale postupně se vracím do normálu, tak deset minut a jsem již klidná, ale spokojená. Honem vytřít mokro a dát ložnici do pořádku. Jen si lehnu a slyším klíč v zámku. Manžel se vrací, ať si trhne nohou, dneska jsme královnou sama pro sebe. On si to může udělat rukou…