10 věcí, které byste měli vědět o erotických masážích

Erotické masáže jsou v současné době na vrcholu popularity, někteří o nich nikdy neslyšeli, jiní je milují a pravidelně je navštěvují. Pokud je pro vás tento druh potěšení tabu, je na čase se o erotických masážích dozvědět více.

Při masáži nejde o sex

Když je řeč o erotických masážích, mnoho lidí pomyslí na styk. Při erotické masáží však nejde o sex, ale o vzrušení a erotické uvolnění. Mnoho lidí je stále v napětí, chybí jim společnost něžného pohlaví, erotická masáž vám umožní skvěle uvolnit celé tělo i mysl a zažít vzrušení, jaké jste ještě nezažili.

Vyvrcholení při masáži

Cítili byste se při erotické masáži nahou masérkou příliš vzrušení a frustrovaní? Nemusíte, může se postarat o intenzivní vyvrcholení, díky kterému veškerá vaše sexuální frustrace zmizí.

Výběr dívek

U erotických masáží si obvykle můžete vybrat dívku, která vás bude masírovat. Díky tomu si můžete vybrat smyslnou ženu, která bude vyhovovat vašim erotickým představám. Široký výběr nejkrásnějších masérek nabízí Profesionální erotické masáže v Praze – INFINITY, vyberte si svou masérku.

Nejde o podvádění

Při erotické masáži nedojde k pohlavními styku, nejde tudíž o podvádění. Často dokonce manželky dávají svým partnerům masáž jako dárek, aby zažili zajímavé zpestření v sexuálním životě.

Co je zakázáno

U masáže je zakázaný pohlavní i orální sex, i tak se ovšem masérka postará, abyste byli maximálně spokojení. Mnoho věcí závisí na vzájemné dohodě mezi vámi a masérkou, stejně tak jako na sympatiích.

Různé druhy masáží

Erotická masáž není jen jedna, existuje jich mnoho druhů a vy si je můžete užít třeba všechny. Nabízí se vám například nuru masáž, masáž lingamu, Faraonská masáž se dvěma masérkami a mnoho dalšího. Každý druh masáže přináší zcela jiný druh vzrušení.

Pro něho i pro ni

Erotické masáže nejsou jen čistě mužská záležitost, mohou si je užít i ženy. Populární je masáž pro páry. Pokud cítíte, že se do vašeho sexuálního života dostal stereotyp, párová erotická masáž může váš sexuální život příjemně oživit.

Radost kdykoliv potřebujete

Erotickou masáž si můžete užít kdykoliv, stačí si vybrat masérku a objednat se na masáž. Pokud se cítíte osamělí, tak na co čekat.

Nový zážitek

Tento druh masáže je pro mnoho lidí zcela novým zážitkem, který je výrazně intenzivnější než sex a zajisté si ho užijete od začátku do konce.

Bezpečí

Pokud jste se vyhýbali erotickým službám ze strachu, že praskne guma a protějšek otěhotní, nebo že chytnete pohlavní nemoc, u erotických masáží se toho být rozhodně nemusíte, protože k pohlavnímu styku nedojde.