Zbavte se nudy v sexu-pro ženy

Stereotyp může u některých párů přijít u někoho za měsíc, za rok a u těch nejšťastnějších nikdy. Mluvíme-li tak o štěstí, protože je opravdu zázrak být s někým dvacet, čtyřicet i šedesát let a nemít pocit, že milování s jednou osobou je stále stejné. Pokud nám partner zato stojí, že s ním chceme být dál a cítíme, že by to chtělo změnu, zkuste si v posteli hrát. Nemyslíme přímo na Člověče nezlob se, ale něco jiného. Ostatně zahrát si Člověče třeba o pusinky či jiný erotický fant a následující úkol jistě není tak mimo mísu ani v posteli a ani ve dvou. Pokud chcete něco v manželství zachránit, nezapomeňte, že sice láska prochází žaludkem, ale žaludek není srdce. Hlavní předpokladem stereotypu v sexu je málo snahy po změně, chybějící fantazie a nechání všeho jen na tom druhém. Pokud chcete něco změnit, musíte s novotami přijít vy. Samozřejmě to nechtějte všechno naráz, proto postupně a nevystřílejte si prach hned. Očekávání něčeho je určitě dobrým znamením, že se situace lepší, ale pozor, ta změna musí přijít, jinak to bude velké zklamání, vaše i partnerovo.

Zahoďte klasiku

Pokud chcete skoncovat se stereotypem, skoncujte s nudnou klasiku v podobě misionáře a zamilujte se do jiných poloh a způsobů. Nabídneme několik tipů a myšlenek, jak se proměnit na milenku, kterou by chtěl mít v posteli každý chlap, a to i váš partner. Bohužel bez vlastní snahy nic z toho nebude.

Orální sex

Pokud máte nějaký ostych, strach či jen stud z orálního sexu, měla byste svůj vztah k němu změnit. Jde o skvělý způsob, jak partnerovi zamotat hlavu, že je pak ochotný udělat vše, co vám na očích vidí. Nechceme ale navádět, abyste se orál brala jako výměnný obchod, ty mně, já tobě. Můžete tím získat víc, nakonec i skvělý vlastní orgasmus. Mnozí muži dokonce tvrdí, že orální sex předčí i ten klasický. Ono se není ani čemu divit, jemný dotek jazyka a pumpování ústy nahoru a dolu, to je skvělý zážitek. Do orálního sexu lze zapojit i ňadra, kterými lze obejmout partnerův penis.

Cesta ke hře

Do postele nepatří starosti a povinností všedního dne. Chce to ale trochu přemýšlení a přípravy. Zkuste si třeba pořídit nějaký tematický sexy obleček, nebo si ho poskládejte z kousků vašeho šatníku. Pokud vás v sexu brzdí nedostatek odvahy, zkuste si nasadit paruku, vzít tmavé brýle. Třeba vám změna barvy vlasů dodá odvahy a pomůže v tom, abyste se lépe odvázala a předvedla mužovi sex, na který nezapomene. Můžete si pak zahrát na rozvernou uklizečku, pošťačku a podobně. Naučte se také vnímat své tělo a touhu po milování, určitě vás to s touhami partnera sblíží.

Zkušenost

Mnohá žena, ale i muž, poznala za svůj život jen jednoho partnera. Na jedné straně ji to určitě šlechtí, ale na straně druhé ji chybí zkušenosti. Můžete se s manželem milovat jedním dvěma způsoby desetiletí a může se vám to stále líbit, ale může to být také jiné. Znalosti variant v milování se šíří mezi lidmi při střídání, tím nechceme doporučovat nevěru, ale jsou tu dnes moderní způsoby komunikace, je tu internet. Koukněte se na nějaké porno, vstupte do diskuzí a podobně. Tady skutečně stud zahoďte, internet je v mnohém směru anonymní, ale také upřimný.

Závěr

Asi žádný článek nedokáže změnit ženu tak, aby se z ní stala sexuální dračice. Pokud se bojíte novot, můžete zvolit úplně nenápadnou změnu, a tou je masáž. Věřte, že ta zabírá vždy, pokud sex není rychlovkou. Málokdo má doma masážní lůžko, takže je dobré začít v posteli od hlavy, masírovat ramena a záda, a pak se přesunout mezi nohy partnera a masáž zad dokončit. Pak se partner otočí na záda a opět začněte od hlavy… nepospíchejte k penisu, ten počká, a uvidíte, že čím to bude déle, tím to bude úžasnější. A pro oba.