Víte, jak správně partnerku uspokojit?

Mnohý muž viní při stereotypu v posteli manželku. Je pravda, že často ženy, těžko ale říci v jakém procentu, nejsou na novoty v peřinách moc zvědavé a dokonce někdy sex považují jako nutné zlo v manželství. Proto mají styk s manželem jen proto, aby si ho udržely. Ale to jsme se dostali na hranici u konce manželského svazku, který ale s první větou článku nemusí souviset. Soustřeďme se nyní na vás muže, kteří sice cítíte stereotyp v posteli, ale nechcete to řešit rozvodem, natož milenkou.

Zahoďte klasiku

Pokud chcete skoncovat se stereotypem, skoncujte s nudnou klasiku v podobě misionáře a zamilujte se do jiných poloh a způsobů. Nabízíme několik tipů a myšlenek, jak se proměnit na milence, kterého by chtěla mít v posteli každá žena, a to i vaše partnerka. Bohužel bez vlastní snahy nic z toho nebude.

Orální sex

Většinou se při problémech s orálním sexem mluví o ženách, které ho z různých důvodů nechtějí provádět. Asi těžko jim to můžeme tady vysvětlit, že dělají chybu, takže to zůstává na muži. Když to řekneme nejjednodušeji, muž by měl právě proto, že jeho cesta k orgasmu může být krátká, vyvolat u ženy první orgasmus ještě dříve, než u sebe. V tomto směru je důležité překonat svoje sobectví a naopak se radovat z toho, že partnerka orgasmus dostala a pak se ještě zasloužit o druhý, třetí… A když nevíme jak, jsou tu robertci, dilda a další dráždidla.

Cesta ke hře

Pokud to máte muži s ženou těžké, že nechce změny, ale přitom vidíte, jak ji sex skoro obtěžuje, zkuste si z něho udělat zábavu. Je možno si koupit nějakou erotickou párovou hru, lze si ji i vymyslet. Často jsou tyto hry založené na Člověče nezlob se, kdy se hází kostkou a pak se plní různé úkoly. Jestli vám jde o partnerku, jestli ji máte rádi, zkuste se sami překonat a jděte do toho. Pak ji můžete nabídnout i nějakou scénku, jako že přijdete coby opravář ledničky a budete se milovat v kuchyni, s opravářem televize třeba v obývacím pokoji. Vezměte ji na pobyt, kde nebudete chodit na výlety, ale užívat si v perličce, v sauně a podobně. Naučte se také vnímat i její tělo a touhu po milování, určitě vás to s touhami partnera sblíží.

Zkušenost

Mnohý muž poznal za svůj život jen jednu partnerku, což je jistě na metál. Ale pak mu chybějí zkušenosti, jak se v určitých situacích zachovat, vlastně ani nevnímá, že činí něco špatně. Je to v tom, že se s manželkou naučili společně jeden dva způsoby milování, kde stereotyp vede k určitému uspokojení většinou jen muže, ale jiskra a radost ze sexu v tom již najdeme těžko. Dnes není problém hledat inspiraci, na internetu je spousta porna, najdeme zde i diskuzní stránky, můžeme se někde i zeptat. Jednu velkou výhodu to má, že to je anonymní, ale na druhé straně se můžeme mnohé dozvědět. Zachování vztahu za to jistě stojí.

Závěr

Pokud jako muž chceme něco s našim sexem udělat, máme v jádru dvě možnosti. Buď si o tom a partnerkou otevřeně popovídáme, nebo se budeme sami snažit něco udělat. Nikdo to totiž za nás neudělá. Jak radíme i ženám, začněte třeba masáží, ale chce to především nespěchat, ženy mají nástup k orgasmu pomalejší, tak toho využijte. Nejdřív záda, pak nohy a pohrát si s chodidly, pak zepředu ramena a prsa a znovu od chodidel až po klín. Zkuste to co nejpomaleji, ale ne zase víc než hodinu… A pak její orgasmus vás za to vše odmění.