Užijte si orální sex

Orálním sexem, resp. orálním milováním se myslí stimulace pohlavních orgánů jazykem a rty. Je ale pravda, že pro mnohého je tento způsob milování nepříjemný, nepřístupný, a to z mnoha důvodů. Ty mohou být psychické, náboženské a podobně, ale tím se nechceme nyní zabývat, chceme poradit těm, kteří v tomto směru nemají zábrany.

První krok k orálnímu sexu

Sex je značně osobní záležitost, to asi není třeba nikomu vysvětlovat, a zvláště ten orální. Pocit mít v ústech část těla partnera, která je spojena s pojmem vyměšování, je tak osobní, že k němu musíme mít především chuť. K té nám může dopomoci třeba alkohol či jiná návyková látka, ale především láska, důvěra, hygiena a vědomí, že tomu druhému uděláme dobře. Asi nejdůležitější je si na to s daným partnerem zvyknout, nejlépe v poloze 69.

Doba orálního sexu

Jak dlouho dokážeme orálně milovat, je značně rozdílné člověk od člověka. Některé ženy dokáží mít orgasmus za několik vteřin, některým mužům to může trvat třeba hodinu i víc. První případ je zejména u mužů, protože přeci jen jejich frekvence orgasmů je proti většině žen značně omezená, spíše problémem a měl by se nějak řešit. Ženy, které vyvrcholí za krátkou dobu, mohou mít následně další orgasmy, takže se to za potíž nepokládá, spíše naopak je to velmi příjemné. Na druhé straně dlouhá stimulace muže většině žen vadí, protože se to časem může stát velmi jednotvárné. I zde jsou dvě možnosti, že to žena neumí a dělá chyby, nebo muž má problémy s vyvrcholením. V obou případech je dobré si o tom vzájemně popovídat, případně vyhledat odbornou pomoc.

Kombinace

Orální sex je specifický pojem a jedna technika, ale raději nepoužívejte jen ji, pomáhejme si rukama, střídejte polohy, soustřeďte se na jiné části těla a podobně. Všechny změny je však lépe provádět postupně, hlavně však s nimi nespěchejme. Na každou polohu či techniku je si třeba nejdříve zvyknout a začít si ji vychutnávat, užívat. Někdy rychlé změny mohou vést ke ztrátě sexuálního napětí a tím ochabnutí penisu i vzrušení u žen.