To nejlepší pro vaší erekci

Psát o problémech s erekcí můžeme donekonečna, protože je to nekonečně složitá otázka a hlavě velký a většinou vleklý problém. Vždy se ale musíme přesvědčit, jestli porucha erekce není důsledkem nějaké nemoci. Pak jsou všechny rady na kočku, protože vždy se musí řešit v první řadě příčina, a to s pomocí lékařské vědy.

Problémy s erekcí, pokud nejde o nemoc, jak bylo již zmíněno, lze řešit různě. Většinou jde o prevenci, tentokrát se zaměříme na akci samotnou.

Než vše započne

Pokud se muž chystá na milostné chvilky a nevěří si, měl by především zachovat klid. Někomu může stačit pokoukat se na vzrušivé porno, přečíst si erotickou povídku, ale nikdy nezaškodí si zavzpomínat na vlastní erotické zážitky, nebo si o nich popovídat s partnerkou, pokud jsou vzájemné.

Dobrá rada je příprava místa, kde bude teplo, příjemně a nikdo jiný nebude rušit. Chce to i teplou sprchu a v ní si pohrát s penisem, nejlépe od partnerky. Určitě se uvolníte a dosáhne se tak lepší krevní tok.

Pozice

Pro koitus je především důležité prokrvení penisu, ale nebylo prokázáno, že by tomu napomáhala nějaká poloha. Na druhou stranu je však známo, že při určitých polohách lze souložit i s ne zcela dostatečně pevným penisem. Je to především poloha tzv. na pejska či zezadu a za druhé na koníčka, kde to však vyžaduje výraznou pomoc od partnerky. Jsou to totiž polohy, které od muže nevyžadují námahu, natož nějakou akrobacii a muž se může více soustředit na svoje prožitky.

Pomoc partnerky

Některé ženy jsou zvyklé a myslí si, že je důležité od začátku vidět penis v erekci, ale samy potřebují dlouhou předehru. Nad druhou stranu se říká, že která ho “nepostaví”, že si ho nezaslouží. Společný vztah není přece není jen sex, ale i porozumění, takže dámy, musíte i vy pomoci. Jde o to, aby byla pěkná a vroucná předehra, a neříkejte, že nemáte rády orální sex. Ten muži milují a milují ho i jejich penisy.

Snaha muže

Pokud žena odmítá sama provádět orální sex, je to velká škoda, ale není všemu konec. Nechť ho provádí muž a při přímém pohledu na orgasmus své milé, který vyvolá jazykem prsty, může být natolik vzrušující, že se i penis vzchopí k nebývalému výkonu.