Squirt aneb stříkání žen při orgasmu 1. ženy

Squirt aneb stříkání žen při orgasmu je velkou zvláštností, a i když není úplně vědecky vysvětlený, přesto existuje. Chtělo by se říct, že na to jsou “svědci”, ale na straně druhé ne všichni tento jev zažili. U mužů to je pravděpodobnější, když vystřídají za svůj život několik partnerek, že se toho u některé setkají, ale žena, pokud to sama nezažila, může to vidět na pornu nebo na erotickém setkání s více ženami. V umění squirtu jsou u žen velké rozdíly, některé ho mají ve velmi krátkém čase, jiné po delším a některé se ho nedočkají nikdy.

Nevědomost zákonů orgasmu neomlouvá

Aby žena zažila squirt, mělo by se asi splnit několik podmínek. Tou první je dráždění hlavně klitorisu, pohoda, chuť k sexu a čas. Za squirt nelze ale považovat nadměrné zvlhčení ženského přirození při dráždění, ten se totiž projevuje zcela viditelným výtokem bezbarvé tekutiny, málo či trochu slané, ale nejde o moč. Pramínek může jen prostě vytékat, ale také stříkat proudem třeba i jeden metr, dokonce i více, do dálky. Po prvním squirtu ty další mohou následovat, až do “úplného vyčerpání” ženy, řečeno obrazně. Další výstřiky mohou přijít již i po méně intenzivním dráždění a hlavně kratším.

Jak dosáhnout squirt

Orgasmus ženy má postupný náběh od nuly až po úplný vrchol. Teď je problém v tom, za co onen vrchol žena považuje. Může se klidně stát, že po prvním sexuálním záchvěvu si žena myslí, že je to orgasmus a přestane v milování. Ale teď je ten okamžik, kdy právě musí přijít další dráždění a ještě vystupňovanější.

Pocity

Před samotným výstřikem mohou mít ženy pocit, že potřebují močit, a často proto přestanou. To je ale mýlka, je potřeba se uvolnit a nechat své tělo v tom, čeho si žádá a i zatlačit. Různé jsou i pocity během výstřiku i po něm, často se ženy vyjadřují, že při takovém vyvrcholení se jakoby vznášejí na obláčku, nevnímají nic, než svoje tělo, cítí organické stahy snad až v děloze, některé se dokonce dostanou do bezvědomí, přicházejí třesy i celého těla.

Závěr pro ženy

Asi by se opět slušelo říci ženám, že se se mají oprostit od studu a nemají se bránit vzrušení a i když si myslí, že to nevydrží. Věřte, že to vydržíte a bude to ještě úžasnější. Zahoďte starosti, ničemu se nebraňte, pokud vás to samozřejmě nebolí či nezraňuje. Vypněte mozek a začněte vnímat své tělo skrze vagínu. A pak si uvědomíte, že jedinou vadou na kráse takového okamžiku je mokré prostěradlo.