Jak sexuálně vzrušit partnerku

Je pravda, že lidi jsou různí, někteří neustále naladění na sex, jiní si jen vybírají chvilky, kdy na sex mají chuť. Není to jen otázka mládí a stáří, ale každý máme k sexu jiné vlohy a jinou výchovu, vliv na to má jistě i náboženství a oddanost k němu. Zaměřme se nyní na páry, kde jeden z nich chce a druhý tzv. nechce.

Partneři, kteří spolu žijí delší dobu, jistě vědí, co na druhého zabírá. Ale protože nikdo neví vše, mohou se ještě najít i v tomto směru nečekané kličky. Zkusme tedy dát nějaké rady.

Základní rady

Ať již máme čas na milování jakýkoliv, chce to udržovat určité napětí, letmé polibky, doteky, úsměvy, poděkování atd. Tohle bývá u starších partnerů velký problém, protože tzv. není čas, je moc práce, jsme utahaní… to nejsou výmluvy, to je jen příprava na rozvod.

Ale nechceme sahat nikomu do svědomí a raději se zamysleme nad tím, že bychom chtěli s partnerkou prožít trochu vášnivější noc, a ona se tváří kysele.

Pomalá příprava

Jednou z věcí, která vede ke sblížení, je společně trávený čas (pozor – ne ale otrávený!!!). Ráno pěkné probuzení, snídaně do postele, dopolední cesta po obchodech a koupení něčeho pěkného, oběd v restauraci, nebo vlastnoručně něco dobrého uvařit, odpoledne procházka do lesa, která skončí v kavárně… je to nemožný sen? Pro pracující lidi asi ano, ale občas by si měli takový partnerský den udělat všichni. A věřte, že pak to půjde po skleničce vína samo. Hlavně to chce být milý, pozorný, nehádat se, nenadávat na někoho, koho má ten druhý rád a podobně.

Rychlejší příprava

Když je méně času, chce to vše zkrátit na pěknou večeři ve vzájemné pohodě, koupit nějaký milý dárek, bavit se o budoucí společné dovolené, víkendu a tak.

Super rychlá příprava

Když je opravdu jen krátký čas, kdy jsme večer spolu, to chce skutečně být milý, dlouze partnerku při setkání políbit, dát ji kytičku a třeba kornout belgických pralinek.

Pět minut po dvanácté

Na konec se dostáváme do situace, kdy přijdeme domů a partnerka již leží v posteli, takže odpadá přivítání, kytka i večeře. Pak to chce asi jen jedno – rychle se osprchovat, oholit a lehnout si vedle, přitulit se a věta, že jsem se nemohl dočkat, až budu s ní. Polibek na rty, jemné objetí, pohlazení a pozor jedno důležité – jakoby nechtěné pohlazení prsních bradavek, či zadečku a polibek na ušní lalůčky.