Jak sexuálně vzrušit partnera

Obvykle se tvrdí, že se muž vzruší dřív než žena. Něco na tom určitě bude, existují ale výjimky, které ale nejsou cílem tohoto článku. Abychom naplnili zadání, můžeme si představit muže vysloveně studeného, ale i třeba unaveného, nesoustředěného, smutného, staršího a podobně. A takových mužů může být více, případně se každý může do jednoho z výčtu zábran dočasně dostat.

Základní nápověda

Dost často se může stát, že partnera již partnerka tolik neláká, snad se tzv. okoukala, případně jde o situaci, kdy to nejsou partneři a kdy se nemusí žena mužovu tolik líbit, aby sám u ní usiloval o sex. Ale na druhou stranu je nutné dodat, že přinutit indisponovaného muže k činu může být bráno i jako znásilnění.

Žena by v prvé řadě měla vědět, že sex s mužem chce. Proč by to jinak chtěla, není-li záminkou muže jen provokovat. Nejsnadnější duševní přiblížení nastane po zahledění se do očí, po polibcích, objetí, milostných slovíčkách (vyznání lásky) a dotecích na erotogenních zónách, ale ne hned na tom hlavním.

Všeobecně

Platí několik rad, že láska prochází žaludkem, trocha alkoholu neuškodí, milých slov není nikdy málo a že oči jsou oknem do duše. Je rozdíl, jde-li jen o pokus o náhodný sex někde v lázních, na dovolené, v baru, nebo o sex partnerský. Ten nás bude nyní zajímat, protože v tom asi ženy chybují nejvíce a také je to nejvíc pak mrzí.

Jak začít?

Pokud se blíží večer a byl vcelku normální spokojený den, stačí se zeptat: “Miláčku oholíš se dne večer?”, samozřejmě pokud nenosí trvale plnovous. Pak si oblíknout župánek a pod něj v jedné barvě viditelné spodní prádlo, nebo je výrazné kalhoty bez podprsenky. Nenápadně se něj otřete, případně mu promasírujte vlasy. Nemluvte o tom, co od něj chcete, sám to musí pochopit. Zkuste se s ním posadit a bez televize či rozhlasu si s ním povídat o něčem hezkém, hlavě ne o tom, že vás štve tchyně.

Postel nebo ne?

Milovat se v posteli dokáže každý, ale jsou i jiná místa, která mohou vypadat, že to vypadá jakoby náhoda. Překvapte muže ve sprše, nebo máte-li velkou vanu, tak v ní. Určitě ne při holení, to jsou muži nervózní. Po koupeli, pokud si sednou v obýváku na sedačku, sednete se i němu a opřete se mu hlavou o ramenu, pak nenápadné pohyby rukou, ale i prsty mu přejeďte přes rty, ale nebuďte vlezlé. Ještě to není sex, ale milá předehra. Hrajte si s jeho prsty na rukách. jeden pak vsuňte něžně do úst.

Poslední chvilky

Taková předehra musí rozpalovat i vás, podvolte se tomu a prožívejte to bez zábran. Přesto se může stát, že muž nezabere, že jeho negativním postoje jdou jen těžko odbourat. Pak to chce víc času, povídejte mu o tom, jak jste se na něho těšila, jak jste ráda, že třeba něco za den udělal, nakoupil a podobně. Vzpomeňte si na nějakou společnou hezkou erotickou příhodu, milování na dovolené a podobně. Mluvte je o vás dvou, nikoho jiného nezmiňujte. Nic nenuťte, noc nehroťte, zvláště odolává-li.

Závěr

Vzrušit sexuálně partnera se asi podaří ve více případech, než nevzrušit. Pokud se vám nezdar bude stávat více než často, máte několik možností. Buď je nemocný, starý, má milenku nebo to to spěje minimálně k návštěvě manželské poradny, případně na jednání k rozvodovému soudu.