S dcerou v lázních 2

Já a dcera Františka jsme dostaly od rodiny poukaz na týdenní pobyt v lázních. Já si ale poranila nohu, a než jsem se vrátila na pokoj, dcera tam již byla se svým novým partnerem. Neměli jsme kam jít, tak jsme si k nim lehla a začali jsme se milovat.

Divoký jazyk

Trojku jsem nikdy nezažila, a navíc s vlastní dcerou. Ne že bych neměla odvahu nějak intimněji sáhnout na jiné ženské tělo, ale u dcery jsem si představovala nějakou psychickou hráz.

Chvilka hlazení uplynula a Franta, tedy dcera, se nadzdvihla nad Frantu přítele a nad jeho penis a začala ho lízat. Přítel si lehl na záda a zašeptal mi do ouška: “Pojď nahoru,” a rukama mě jakoby vytahoval k horní pelesti. To jsem osobně neznala, ale věděla jsem, co zamýšlí. Přehodila jsem přes něho pravou nohu a celá se posunula nad jeho hlavu. Přede mnou teď byla stěna a mezi nohama jeho hlava. Ucítila jsme, jak mi jemně roztahuje stydké pysky, už tohle bylo úžasné. A pak když mi vlhký jazýček vjel na poštěváček, ale jsem se celá zachvěla, vlastně to byla úžasná křeč. Uklidňovalo mne trochu, že teď nevidím dceru, aby tol nebyl sex v rodině, tedy incest. Tak jsem o tom najednou začala uvažovat a ani nevnímala tu krásu, když mi Frantův jazyk začal jezdit po hrázce a zapadl i kousek do pochvy. Jeho prsty pak začaly samy hladit můj poštěváček a jeho jazyk i kmital přes ústí do pochvy. To jsem se již začala třást celá a přirozeně jsem začala nad jeho jazykem kmitat kundičkou dopředu a dozadu. A pak nastal ten pocit, který jsme zažila snad jen jednou, jako bych měla pocit k čurání, ale bylo to úplně jiné, naplňovalo mi to celý podbřišek. Ano, byl to squirt. Vystříkla jsem a ani si neuvědomila, že jemu přímo do tváře. S tím měl a asi určitě počítal.

Změna je život

Neudržela jsem se již na nohách a klesla jsme vedle něho na postel. Moje Franta, tedy dcera, mu seděla na klíně, ale zády k nám, tak taky na mne nekoukala. Ale pohladila jsem ji a ona se částečně otočila, aby na nás viděla.

“Holky,” povídá Franta přítel, “nechcete si to vyměnit?” Jako že já na jeho penis? Ale proč ne, jsme vlastně po přechodu, a když se do mne udělá, lepší než do dcery. Nějak asi podobně myslela moje Franta a nadzdvihl se nad jeho klínem a objevil se jeho vztyčený penis. Ten teď čeká na mne, ale obrácená poloha, zády k němu, to se mi moc nelíbí. Tak jsem se opatrně zvedla a nasedla se nad jeho klín s penisem. Rukou jsem na něho sáhla a nasměrovala ho do pochvy. Byli jsme oba mokří, takže to bylo hladké a moc a moc pěkné, ten první okamžik, když mnou pronikal. Úplně jsem každou buňkou stěny pochvy vnímala špičku penisu, jeho rozšiřování a pak i hladký válec v celé jeho délce. Když jsem se pak nadzdvihla, cítila jsem rozšíření žaludu opět postupně po celé délce pochvy, jak se vracel k jejímu ústí. Říkala jsme si, jak je to úžasné a snažila se to opakovat stále co nejpomaleji, abych si ten pocit co nejvíc užívala. Ale ono to nešlo stále, ženská přirozenost mi velela trochu zrychlovat a tím násobit sílu vzrušování.

Frantina kundička

Když jsem si na penis zvykla, ne že by nějak klesaly jeho účinky v mé pochvě, vzrušoval mne stále víc a víc, ale dostala jsem se do jakési pravidelnosti pohybu, mohla jsme sledovat dceru přede mnou. Tak se ale také otočila, takže jsme byly v očním kontaktu. Franta se chytla rukama za pelest za sebou, prsa ji vystoupila dopředu, má je stále moc krásná. A jak tak byla, vystrčila se v podbřišku tak, že jí byl vidět poštěváček. Tak jsem mohla sledovat, jak ji po něm jezdí Frantův jazyk a jak zase za ním mizí na hrázku a do pochvy. Pak ji ještě Franta přítel kundičku rozevřel prsty, a bylo to pro mne zajímavé vidět takhle roztaženou mušličku své dcery. Bylo to zvláštní vzrušení, vždyť jsem ji, hlavně v dětství, viděla i několikrát za den, ale jak je růžovoučká, to jsem si uvědomila až teď.

Úžasný závěr

Frantu, tedy dceru, jsem si najednou začala uvědomovat jako svůj obraz v zrcadle. Cítila jsem ve svém rozkroku, jak v něm stoupá vzrušení, jak se mi tam krví plní každá buňka. Ale vidím i Frantu, jak se napřimuje, jak se jí leskne poštěváček, sama tak cítím i svůj. Zrychluji své pohyby nahoru a dolů, ona začne stejně jaké já před chvílí kmitat podbřiškem dopředu a dozadu. V téhle chvíli je to úplně nejvzrušivější, co jsem v životě poznala. Sáhla jsem Frantovi, dceři, na prsa a sama si druhou rukou přejela poštěváček. A pak to zase přišlo, ani jsme to nechtěla ovládnout, z kundičky mi opět vystříklo. A stejně i z Franty, pokropila mu hruď a břicho, naše proudy se spojily v jednu povodeň.

Epilog

Obě jsme se svalily vedle Franty přítele a obě mu daly ruce na tělo. Pak jsem si ještě všimla, že mi z dírky vytéká Frantovo semeno. Úplně bílé.

“Mámo, tohle jsem nikdy nezažila,” špitla mi dcera do ucha.

“Holka, já taky ne,” a usmály jsme se na sebe.