S dcerou v lázních 1

Já nevím, co mají lidi proti lázním a wellness pobytech, že je tam nuda. Já jsem si to užila úplně bezvadně.

Nejdřív jsem váhala, v lázních jsem nikdy nebyla, jsem vlastně zdravá, nebo mé nemoci nejsou tak hrozné, abych je léčila v lázních. Ale nechme nemoci, pobyt mi daly děti k narozeninám. A měly jsme jet dvě, tedy já, vdova již čtyři roky, a dcera Františka, před půl rokem rozvedená. Takže my dvě samotné ženské. Dcera si stále myslí, že najde toho pravého, v prvním manželovi Milanovi se zklamala, ale to je jiný příběh. No a já? V padesáti letech koho mám shánět? Ale je pravda, že mi sex chybí, ale někoho sehnat třeba na jeden šuk nevidím jako dobrou myšlenku.

A jsme v lázních

Do lázní jedeme s Františkou, Frantou, jak ji všichni v rodině říkáme, s tím, že budeme chodit na procedury, budeme obcházet prameny a občas si dáme někde kafíčko a dortíček, chlebíček a podobně. To jsem si myslela a ono se zpočátku také tak dělo. Ubytovali jsme se v pěkném pokoji v 9. patře, výhled do krajiny nádherný. Děti se vytáhly, a tak to nebyla jen jednopokoják, ale malé apartmá s předsíní se sociálním zařízením a menším obývacím pokojem před ložnicí. Postele tedy manželské, ale to nám dvěma ženským nevadí.

Na tanečku

Tak jsme si první dva dny skutečně užívali podle plánu. Ale jedno jsem opomněla, a to že jsme byly večer na diskotéce. Měla jsme z toho hrůzu, já a disko. Ale opak byl pravdou, věkové složení odpovídalo i ročnímu období, tedy spíše podzimu. Takže se hrál Gott, Matuška, Beach Boys a podobně. Tak jsem chodila s několika pány, kteří mne požádali o tanec, ale ani jeden mne nezaujal, ale ani jsem si nevšimla, že dcera má partnera vlastně jednoho.

Večerní katastrofa

Taneček skončil a my šly rozverně domů. Daly jsme si s dcerou trošku vínka, a tak nám bylo veselo. Na chodníku jsme ale nebyly samy, lidí jako ve dne. Stále bylo komu se uhýbat, ale najednou jsem se dostala na obrubník, noha mi uklouzla a já ležela na zemi. Kotník mne bolel jako čert, najednou stálo nade mnou několik lidí a snažili se mi pomoci. Dostala jsem se na lavičku, ale dál to nešlo, ani krok jsme nemohla udělat. Ale všechna čest, ani jsem nevěděla, jak rychle, ale už sem dojížděla s houkáním sanitka. Za chvilku jsem byla v ní a za moment v nemocnici. Tam ale věděli, co mají dělat – rentgen, zlomenina to není, jen výron. Dostala jsem obstřik, stahovací obvaz a odvoz do hotelu.

Zpátky v hotelu

Vystoupila jsme ze sanitky a vcelku se svižně dobelhala do výtahu. Ještě že tu je, devět pater s výronem by byla má konečná. Vyjela jsem tam a vstoupila do chodby. My s dcerou před sebou nemáme tajnosti, tak jsme tu chodily nahaté. Vždyť je to tak příjemné. A tak jsem se svlékla a šupla do sprchy. Opatrně, bych si nenamočila nohu, jsem ze sebe spláchla lázeňský prach a již jsem se těšila, jak si lehnu a usnu. Jenže…

Překvapení v ložnici

Tak se opatrně sunu přes obývák a otevřu dveře do ložnice. Tam přítmí a na posteli dvě postavy v tom nejtěsnější možném spojení. Byla jsem potichu. Ani o mně ti dva nevěděli, tedy dcera a ten její tanečník nahoře. Ale co jsem měla dělat? Nemám kam jít a postel je obsazená. Tak tam stojím a vtom měn zahlídne dcera. Hekla a otočil se i onen muž. Honem z dcery seskočil a postavil se vedle postele.

“Pardon, my mysleli, že v nemocnici zůstanete,” zasténal potichu.

“No a co budeme dělat? Já nemám kam jít, já tu zůstat musím,” říkám já.

“Mami, nezlob se, ale Franta je úžasný a je taky rozvedený,” řekla na omluvu dcera.

Je pravda, že jsem obdobou scénku jednou viděla na jednom videu s trochou porna, a tak jsem si řeka, že co? Jsme všichni dospělí, tak proč i tohle nezažít?

“Tak mám návrh, zůstaneme tu všichni, kam bychom tak pozdě Frantu (ta náhoda se jménem!) vyháněli.”

Oba se na sebe podívali, mrkli a bylo to jasné. Ostatně co, když i já jsem tu stála, jak mne Bůh stvořil úplně nahá.

Setkání na penisu

Lehla jsem na kraj, on mezi nás, ale jen jsme leželi. Jenže nedá se stále ležet v jedné poloze, teď tedy na zádech. Proto jsem se otočila vlevo a dívala se na něho, tedy na Frantu muže. A on mi koukal taky do očí. Potutelně mrkl.

“Můžu?” zeptal se tiše a rukou mi pohladil rameno. Usmála jsem se a beze slov jsme i na něho sáhla, ale spíš na bok, jak mi bylo přirozené. Franta s nějak zachrul a jeho ruka spočinula na mém prsu a moje na jeho vzedmutém přirození. Dlouho jsme neměla žádný penis v ruce a ten jeho mi připomínal, jako že hladím samet. Ale nebyla jsem tam sama, zezadu se k němu tulila dcera, a tak se naše ruce na jeho pytlíku setkaly. Obě jsme trochu ucukly, ale za momentíček jsme se vzájemně pohladily a pokračovaly v pátrání po tajích mužského přirození.