Prostituce bez závoje

Prostituce je považována za nejstarší řemeslo. Co je na tom pravdy, by určitě stálo za delší rozbor, ale na druhé straně prostituce kvete dál a s ní se pojí určitá tajemství, praktiky a podobně. Dnes si o něčem z toho popovídáme s jednou profesionální prostitutkou bez servítků a bez přikrášlování.

 

Ahoj, jak žiješ v normální životě?

Mám přítele, u kterého jsem oficiálně zaměstnaná, a mám i syna, o kterého se stará, když nejsem doma, tedy když uspokojuji jiné chlapy. Mám to s ním ale tak domluvené, že na moji práci vlastně neříká nic, ale jsme na to dobře finančně.

 

To by asi jiný mnohý nedal. Ale jak ses k prostituci dostala, resp. kde a jak si poznala její taje? Přece nejde říct jen, že budu prostitutkou a jdu na to?

To je fakt. Já jsem nejdřív pracovala přímo na jednom bordelu v rodinném baráku. Potom si mne vzal pod křídla jeden pán (pasák), Pepa se jmenuje, a ten mi ukázal, jak se to má všechno dělat. No a dnes pracuji ale úplně samostatně.

 

V čem je to výhoda, v čem nevýhoda?

Výhodou je, že nemusím platit denní provize a nevýhoda? Že nemám tělesnou ochranku. Vždycky jsme měli na privátě ochranku.

 

Ty víš o případu, že by byla prostitutka nějak napadnutá?

Ne, nestalo se to nikde, co vím. A když by se to stalo třeba u mne, pak bych to nějak řešila.

 

Jaký způsobem pracuješ?

Mám několik míst po republice, kde si pronajímám byt, kam si zvu zákazníky. Jsou to inzeráty na seznamka69.cz a ještě mám hyperinzerci, kde se dá volit reklama i podle jednotlivých krajů. Mám tak maximálně do 20 lidí za den, víc se nedá časově stihnout. Řeknu otevřeně, že je to o penězích. Tak mne někdy potěší “dáreček”, tedy když třeba přijde nějaký moc spokojený pán a dá mi pak i 3.000 a jde pryč.

 

Když máš ty byty v různých místech, jak to v nich probíhá?

Oni mi zavolají, že je třeba již u baráku a já to musím udělat tak, aby si mysleli, že na ně čekám, že si třeba dávám sprchu, ale přitom tu mám ještě jiného zákazníka. Pak ale stejně, když muž přijde, dáme si většinou sprchu společnou. To se jim moc líbí.

 

A kolik počítáš času na jednoho?

Dokázala jsem to i s odchodem jednou i za 8 minut, ale bylo to bez koupání. Čas se ale nedá vždy přesně stanovit.

 

A co když mu ejakulace nejde?

Tak to pak trvá déle. Snažím se vždy, aby byl prázdný. A když mu to nejde a trvá to pak skutečně déle, a stane se, že třeba ten čekající odjede. To se nedá nic dělat, nemůžu spěchat, muž musí ode mne odejít uspokojený. Je ale dobré, když je již znám, protože jsou u mne častěji. Pak vím, že na někoho třeba spustím porno a on se udělá skoro sám, ještě se o tom pobavíme.

 

Dělíš muže nějak podle velikosti penisu?

Normálně ani mne to nezajímá, jaký je muž z tohohle hlediska, jestli má malý nebo velký penis. Když ho má velkého, tak je většinou namyšlený, že on je šéf, že ho má 20 cm. S takovými velikostmi ale nemám problém, protože jsem totiž po porodu a hlavně jsem si zvykla a dávám pauzy. Většinou po dvou dnech práce mám třeba týden klid. Tehdy souložím jen s přítelem, ale jen když se mi chce. (???) Na druhou stranu ale nechci, aby se naštval, že dávám jiným a jemu třeba z únavy ne. On taky musí být spokojený.

 

Máš nějaké kouzlo, trik, jak co nejrychleji muže uspokojit?

Nemám žádné kouzlo k rychlému výstřiku, ale muži jsou většinou duševně připraveni. Měla jsem jednou pána, který se vystříkal, když jsem mu ještě nasazovala gumu, takže k ničemu pak nedošlo. Po výstřiku se s chlapem již o ničem nedá bavit.

 

A co nejvíc uspokojuje tebe?

Když mi ji někdo dobře vylíže a to mi stačí. Mívala jsem s jedním partnerem v minulosti squirt, ale teď mne k tomu dlouho nikdo nedostal, asi to byla tehdy velká láska nebo to uměl. Dnes nemám nikoho, kdo by mi to tak dokázal udělat.

 

Jak si domlouváš schůzky?

Nedomlouvám si se nic dopředu, byla bych zasekaná a oni by třeba nepřišli. Dělám to tak, že oznámím, kde a kdy budu, v jakých hodinách, a oni mi pak zavolají a domluvíme se na čase. Když tu ale někoho mám, vypínám mobil, abych se před ním nemusela domlouvat s dalšími zákazníky. To se pak nedovolají, ale když zákazník odejde, pak jim zpětně volám nebo pošlu zprávu.

 

Co bys poradila těm, kteří jdou k tobě poprvé”

Hlavně, aby se nestyděli, chce se to uvolnit a být slušný. Zkrátka chtěla bych, aby se chovali s citem, ne třeba, že si mne zaplatili a tím pádem si mysleli, že na mne mohou být hrubí. To se stává, že se někdo tak chová, že sem jde za peníze a on je šéf. Já se snažím být vždy slušná, bezkonfliktní. A když se to již stane, třeba mu i vrátím peníze a už ho nechci nikdy vidět.

 

A jak se tohle často stává?

Asi tak 4x za půl roku. Nebyly sympatie, nebyl sex.

 

Na druhou stranu, když k tobě přijde zákazník, který ti není příjemný, co s tím?

Když tedy nejsou sympatie, třeba je muž škaredý, snažím se to překousnout. Na druhou stranu jsou takoví muži úplně nejvíc hodní, protože vědí to, že mne neuchvátí krásou, tak se musí snažit jinak. To jsou zase frajeři, krásní s drahými hodinkami a super tričkem, právě ti se chovají mnohdy špatně. Když se mi tedy vzhledově nelíbí, musí alespoň hlavně vonět. Nejhorší je, když má škaredé zuby. I to překousnu, je to byznys. Mám ale jednu zbraň, jak to slušně vyřídit. Řeknu mu o hodně velkou cenu a on se třeba pak otočí. Ale je to opravdu různé, když takového třeba ze soucitu vezmu, překousnu to tím, že si myslím, že mi přišly peníze a ne chlap. Ale ještě se mi nestalo, že by přišel tak hnusný muž, že bych mu řekla, že ho nevezmu. Pokud si ale vzpomínám, stalo se jednou, že mi přišli dva cikáni v teplácích, a to nešlo. Poslala jsem je domů. Jinak mi ale ani nevadí stáří, spíš to, že někdo vypadá jak sociální případ.

 

Do kdy chceš prostituci provozovat?

Do 30 let určitě, chci využít dvacítku, je mi 26. Ale jsem strašně spořivá a chci si našetřit do dalšího života. Pak bych si zařádila nějaký job, třeba obchůdek a podobně.

 

A co dělat se svými zkušenostmi bordeldámu?

To u nás není legální. Dnes se to dělá tak, že se pronajímají jen pokoje a platí se provizi. To se pak ale musí ošetřit smlouvou.

 

Fajn, díky a další si povíme příště.

Ráda, bylo to fajn povídání.