Nevíte, jak už byste svého muže překvapila v posteli?

Dopřejte mu erotickou masáž

Pořiďte si voňavý olejíček a začněte mu z ničeho nic masírovat záda, ramena či krk – a pokud si troufáte, můžete pokračovat dál a dál – vaše doteky partnera bezpochyby rozdráždí a jistě vám to příště oplatí.

Nechte světlo zapnuté

Zkuste vyměnit temno ložnice za příjemné světlo – rožněte lampičku, zapalte svíčku – prostě podtrhněte atmosféru. Stačí dokonce i nechat proniknout sluneční paprsky oknem. Budete tak intenzivně vnímat pohyby, a přitom sledovat partnerovo tělo.

Probuďte ho

Dopřejte mu příjemné probuzení – polibek kamkoli na tělo, jeho oblíbená písnička či vůně kávy ho jistě potěší o moc více než nelítostný zvuk budíku. Pokud si k tomu ještě oblečete erotické prádlo, můžete slavit vítězství.

Nemusíte nikam spěchat

Upřímně – přiznejte si, jak to máte doma s předehrou? Zanedbáváte ji, že ano? A to je ta největší chyba! Oblečte si podvazky a dopřejte si pořádnou, a hlavně dlouhou předehru, která vás navnadí na dlouhé a vzrušující milování.

Buďte dominantní

Převezměte inciativu a buďte paní situace. Zkuste také vsadit na jednu kartu a přikazujte svému muži, co má v posteli dělat. Prostě buďte taková jemná domina a uvidíte, že se jistě trefíte přímo do černého a partnera to nabudí do další akce.

Dbejte na své vlasy

Jak je známo, muže přitahují ženské vlasy. V posteli je rádi hladí či si s nimi pohrávají. Vyhněte se proto silným lakům či gelům k jejich úpravě. Nechcete přece, aby se partnerovi ve vašich vlasech zasekla ruka? Anebo ho překvapte smyslnou parukou!

Příjemná hudba

Nezapomeňte podtrhnout příjemnou atmosféru oblíbeným CD nebo jen prostě pomalými písněmi, které vám připomenou společné chvíle a váš postelový prožitek bude o to intenzivnější.