Neodolatelná mužská móda pro intimní chvilky

Když je řeč o erotickém oblečení, většina lidí si představí podvazky, punčochy, tanga či košilky. To ovšem přísluší spíše něžnému pohlaví. Erotické oblečení pro muže je velmi pestré a s jeho pomocí se dá intimní život okořenit nebývalým způsobem. Kombinuje všechny tradiční i netradiční materiály, od kůže či latexu až po běžné tkaniny, ale i kov.

Zvýraznění partií vás rozpálí

Ať už chce muž potěšit ženu či jiného muže, nejlépe tak udělá v prádle, které zvýrazní jeho mužství a zadeček. Pro tyto účely se skvěle hodí jocksy. Toto prádlo velmi stroze zakrývá genitálie a dokonale kopíruje jejich tvar, protějšek tak nemusí vynaložit příliš fantazie, aby si vás představil nahé. Vrcholem je ovšem pohled zezadu, který skrývá odhalený zadeček. Nejčastěji jde o odhalení pomocí kruhového výřezu. Pokud chcete ukázat celý zadeček ve své kráse, jsou pro vás vhodné jockstrapy, které drží pouze za pomoci elastických pásů a nijak nebrání partnerovi, aby do vás pronikl, aniž byste je museli sundat. Populární jsou nejen v intimním životě, ale stále větší oblibu si nachází i ve sportu. Pokud jsou pro vás jocky i jockstrapy příliš odvážné, mnoho pozornosti si získají i slipy či boxerky, které skvěle zvýrazní partie, které nechcete nechat bez povšimnutí.

Pro milovníky fetish

Vrcholem intimní módy pro muže jsou produkty z latexu a kůže. Pokud máte rádi svazování, oblíbíte si Harness, či celé bondage sety a masky, které vám umožní udělat z běžného sexu skvělou intimní hru. Latexové oblečení nabízí možnost zakrýt určité části těla, například latexové rukavice, masky a ponožky, ale i celé tělo, s výjimkou intimních partií.

Mezi koženými doplňky vévodí kožené náramky, opasky a roubíky. Úplným vrcholem slasti jsou mužské pásy cudnosti, které uzamknou vaše mužství v kleci, ke které se dostane jen majitel klíče. Zamezíte tak tomu, aby váš partner věnoval potěšení někomu jinému bez vašeho svolení.