Nechte proudit svou sexuální energii, přinášíme vám jedinečné tipy, jak na to

Pomalu přichází jaro, po zimním útlumu se v nás opět probouzí sexuální energie. Nedělejte tu chybu, že ji v sobě budete potlačovat. Naopak, nechte ji proudit, oddejte se jí naplno.

Erotika a sexuální téma dnes není žádné tabu, právě proto byste měla sledovat aktuální trendy, abyste překvapila svého partnera v posteli. Třeba novou sexuální polohou nebo zajímavou erotickou hračkou. Buďte sama sebou, nestyďte se za svou přirozenou touhu.

Věděly jste, že pravidelná masturbace a milování přispívá k vaší lepší náladě? Je dokázáno, že potom vnímáte svět optimističtěji a jste pozitivně naladěna. Už jen proto se vyplatí užívat si sexuality naplno.

Proč se nevyplatí potlačovat sexuální energii?

Potřeba sexu je ve své podstatě pudová záležitost, podobně jako jiné živočišné potřeby – například potřeba jíst. Ano, bez sexu sice nejspíš přežijeme, ale jeho potlačování nám může způsobit velké psychické problémy.

Je důležité se totiž cítit v sexuální oblasti naplněna. Jestliže se tak nestane, může dojít k různým druhům frustrace, zhoršení nálady a některé ženy mohou propadnout až do deprese. Právě proto není dobré v sobě libido potlačovat.

Inspirujte se, sledujte erotické magazíny

Člověk je kreativní bytost, o to více pak žena. Inspirujete se různě – v módě, výživě, nebo třeba výchově svých dětí. Proč se ale neinspirujete také v oblasti sexuálního života?

Nenechte se překvapit, že po nějaké době se může stát ze sexu s vaším partnerem stereotyp, tento problém má podle průzkumu až 56 % žen. Cítí se nenaplněny, nemilovány a uchylují se k masturbaci. Mnohdy to končí i rozpadem vztahu.

Doporučujeme vám sledovat erotické magazíny, kde najdete různé inspirace, stejně jako tipy. Ukáží vám, jak být pro partnera, ale i pro sebe, ještě více atraktivní.

Španělské mušky vám pomohou rozproudit sexuální energii

Přinášíme vám unikátní tip, díky kterému můžete zažít s partnerem dosud nepoznanou sexuální energii, emoce. Podpořte chuť na sex pomocí španělských mušek. Účinně stimulují mužské i ženské libido. Ne nadarmo se jim přezdívá elixír lásky.

Jedná se o přírodní osvědčené afrodiziakum. Španělské mušky u mužů zlepšují kvalitu erekce, zatímco u žen více prokrvují pohlavní orgány. Sex pak bude pro oba mnohem intenzivnější než kdykoli dřív.

Naučte se speciální masturbační techniky pro ženy

Je naprosto přirozené masturbovat. Masturbaci se oddává mnoho žen, stejně jako mužů. Proč byste měla být výjimkou? Navíc ženy mají mnoho možností, jak si masturbaci zpříjemnit, například mohou zkusit různé masturbační techniky pro ženy.

Masturbace vám pomůže uvolnit nahromaděnou energii, stres a celkově má dobrý vliv na psychiku ženy – vyplývá ze studií. Navíc můžete vyzkoušet i různá dilda a vibrátory.

Experimentujte, pořiďte si erotické hračky

Nenuďte se sama se sebou. Dokonce i sebepříjemnější masturbační techniky nebo sex s partnerem za nějaký čas může omrzet. Právě proto byste měla s partnerem vyzkoušet erotickou hračku. Mnoho mužů se netají právě tím, že je použití erotických hraček během sexu vzrušuje.

Užijte si tak intenzivní stimulaci nejen mužským penisem, ale třeba zároveň i vibrátorem. Ukážeme vám, jak vybrat vibrátor pro ženu, abyste byla spokojená a užila si nové obzory na maximum.