Jak na jemnou předehru?

Takzvaně vlítnout na věc je jistě někdy příjemné, zvláště po delším odloučení partnerů, ale není to vhodné vždy. Někdy se náš partner necítí dobře a my zrovna máme velkou chuť, ale zase nám ho nechce nutit násilím, nebo aby přemáhal a nám vyhověl. Pokud není úplně utahaný, že usne jak špalek, máme my možnost mu dát najevo, jak ho máme rádi a uvodíme, jestli k něčemu dojde.

Důležitý začátek

Naši snahu si nenechme zbořit na začátku, buďme příjemní, když přijde druhý z nás domů. Žádná výčitky, žádné nepříjemné dotazy, raději po vroucném uvítání dotaz na něco milého, třeba na oběd. Pro mnohého muže jsou stále nedůstojné domácí práce, chce se to však překonat a třeba něco uvařit. Existují například polotovary, třeba bramborová kaše v prášku a k ní ohřát párek. Pěkně prostřít, svíčka, sklenka vína, kafíčko, to jsou asi samozřejmosti, o kterých není třeba psát.

Noc se blíží

Pokud stále cítíte, že partner nemá choutky, musíme nasadit silnější kalibr. A tím jsou doteky, začněme pohlazením ruky, na tváři, na uchu. A když se zeptá, co se děje? Stačí jen, že jste se na něj, na ni, dlouhou těšili, že ji, ho, máme rádi. Když se dočkáme kladné odpovědi, můžeme přejít na objetí a políbení. Asi to na teď na mužský striptýz nevypadá, ale žena může nenápadně ho předvést. Ale pomoci tomu druhému se svlékáním, to se hodí vždy. A pak může následovat umytí zad v koupelně.

Postel

Stále cítíte, že její nálada není totožná s vaší? Zásadně jděte spát spolu, žádný fotbal nebo seriál. Opět na začátek hlazení, krk, záda, zadeček, břicho, ale ne mezi nohy. Tomu dejte trochu víc času. Normální zdravý a mladý muži potřebuje k vyvrcholení dvě až tři minuty při pohlavní stimulaci, ale většina žen dvacet až třicet minut. S tím je nutno počítat. Začněte proto s polibky na rty, pak tvář, uši a hlavně ušní lalůčky, ty jsou obzvláště citlivé. Ruce mohou hladit vnitřní strany stehen, ale i třeba kdekoli na nohy, a až pak se sunout ke stehnům a nakonec třít jejich vnitřní stranu. Na muže je tohle asi příliš a odolá jen ten, kdo tzv. uteče. Ale u ženy ani tohle nezabere, takže dvě tady na konec – jemňounce líbat prsní bradavky a rukou pomalu sjíždět do podbřišku. A druhá rada – nasliňte si jeden či dva prsty a jemně ji vjeďte mezi stydké pysky, hlavně ne na sucho. A jestli ani tohle nezabere, tak jsou problémy jinde, a to nechte psychologovi.