Handjob aneb Není nad ruční práci

Sex není jen proniknutí penisu do pochvy, i když to je jednoznačný vrchol ledovce. Při sexu se používají i jiné techniky, a to buď jako předehra, tak i jako hlavní bod milování. Důvody mohou být různé, tak si mohou třeba hrát mladí, když dívka nechce přijít o panenství. V případě chlapce a s jeho ztrátou panictví je již dávno přežitá záležitost. Mimo koitus je tedy k milování více možnosti, když to shrneme, tak máme, když nebudeme počítat s erotickými pomůckami, ústa a jazyk (blowjob) a prsty (handjob). Někdo používá i nohy (footjob), případně i jiné části těla (dámy prsa).

Předehra

Pro každé milování je nutná předehra. Ta již začíná pohledy do očí, případně pohlazením, někdy i dobrým nápojem a podobně. Protože lze o předehře napsat mnohé, tak jen to, že bychom měli vědět, k čemu míří, ale na druhou stranu delší než kratší, jemná než hrubá, od vzdálenějších míst ke středu.

Obecně

Protože musíme “ruční práci” rozdělit podle pohlaví. Některé věci jsou ale společné, takže si je vyjmenujme. Je to především čistota, ruce by měly být bez boláků, mozolů, puchýřů, zkrátka jemné a laskavé. Sex je o citu, s tím bychom k němu vždy tak přistupovat, i když je to jen sex na jednu noc, nebo dokonce na deset minut. Další zásadou je, že nikdy nelze provozovat ruční sex na sucho. To muže i ženu bolet, případně to dokonce ani nevzrušuje. Nejjednodušším mazadlem jsou sliny, pak jsou to různé lubrikanty, případně olejíčky. Nejjednodušší i nejlacinější je v tomto případě dětský olejíček. Dále platí, že je nejlepší začínat od jemného masírování a postupně zvyšovat intenzitu a tlak. Další radou je neměnit často techniku. První doteky musí být jemné a podle reakce partnera poznáme, co se mu líbí, a v tom pokračujeme, protože časté změny mohou přivolat i znechucení. Také může být příjemné mluvit o tom, co chcete dělat a pak i děláte, současně se ptát se na pocity a pak podle toho i jednat.

Ponaučení pro ženy

To, co platí obecně, je to hlavní. Jen bychom chtěli poradit různé finty, třeba to, že větší tlak na penis dáváme při pohybu nahoru. Velmi působivé je použít jednoho nebo dvou prstů a masírujeme pouze oblast uzdičky. Pokud má muž delší penis, je lepší ho vzrušovat všemi prsty stočenými kolem penisu, pokud ho má kratší, tak jen kroužkem palce, ukazováčku a případně i prostředníčku. Když vycítíte, že se muž dochází k erekci, chce to zjemnit, případně stisknout dvěma prsty přes uzdičku a v tlaku pak uvolnit.

Ponaučení pro muže

Opět platí to stejné, co pro ženy, ale muži by měli dát velký pozor na nehty, pokud budou prsty vsunovat do pochvy. Muži to mají trochu náročnější, protože mají ke vzrušování více bodů, a to poštěváček, hráz, poševní vchod, pochvu a v případě domluvy i třeba řitní otvůrek. A to se nezmiňujeme o prsou a bradavkách. Citlivý muž sám přijde na to, že třeba masíruje poštěváček tzv. na sucho. I to může ženu bolet. Takže nejméně vlhko, raději mokro, ať již zvolíme metodu jakoukoliv.

Závěr

Spousta žen nechce muže oblažovat ústy, což je velká škoda a je škoda, že to muži i v tom případě vyžadují. Ale pěkná masáž rukou ústní práci jistě nahradí, ale jak uvádíme, nikdy ne na sucho. Možná to připomínáme mnohokrát, ale to je základ ruční masturbace.